Naši barbeři

Tým profesionálních a pohodových holičů je připraven k vašim službám

UŽ NIKDY NEBUDEŠ CHTÍT ŽÁDNÝ JINÝ KOMPROMIS

Celý tým prošel  učením v  akademii pod vedením  mastera Pedra  tak abychom vám mohli poskytnout  co nejlepší službu, skvělý střih a úpravu vousů
NEJVYŠŠÍHO LEVELU.
 
Každý z nás má svůj rukopis střihu, ale stejný důraz na kvalitu střihu.
 
„NEBOŤ NA KVALITĚ OPRAVDU ZÁLEŽÍ „

Pedro

Dovolte mi, abych se vám představil…

Jsem Pedro 53 letý Master barber a školitel barberingu. Mluvím česky a španělsky.

Jsem šťastný, že můžu dělat tu nejlepší práci na světě, dávat lidem sebejistotu, dobrý pocit ze sebe samých a dodávat jim sebevědomí.

„Dobrý střih je jako nové boty, cítíš se v nich tak komfortně a sebejistě…“

Vzpomínka na moje první stříhání sahá do mé paměti, když mi bylo asi 8 let, kdy jsem prvně stříhal kamarády a kamarádky na dvorku nůžkami na papír nebo i nůžkami na kuře… asi tušíte, jak to vždy dopadlo, ale už tehdy jsem věděl, že vlasy budou mojí celoživotní zálibou.

Už jako dítě jsem vždy vnímal tvary, obrysy a různé křivky a v představách jsem skládal různé mozaiky. Například když jsem byl s mojí maminkou někdy asi v roce 1973 u lékaře a seděl v čekárně, byla tam taková ta černobílá mozaiková dlažba. Byl jsem tak malý, že moje nohy visely ve vzduchu a já si s nimi houpal sem a tam. Když jsem seděl na té (pro mě tehdy vysoké) lavici – no mobilní telefon tehdy nebyl a Tetris byl nedostupný – a tak jsem si z těch dlažebních kostek a kostiček, co byly na podlaze, skládal obrazce a tvary a očima je přetvářel ve své fantazii. Držel jsem obrazce v paměti, kostičku jednu po druhé a vkládal jsem jednoduché tvary, jako bych z kostiček tvořil zaoblené rohy, jako kdybych tvořil hranatá jablíčka. Když jsem je ve své fantazii složil a uhnul pohledem, tak vždy když jsem se očima na místo vrátil, byly tam znovu a já je opět zřetelně viděl. To jsou krásné vzpomínky…

Nemám žádné nadpřirozené schopnosti, ale už tehdy jsem věděl, že moje zájmy se budou ubírat tímto směrem – tvořivost, představivost…

Práci barbera jsem vlastně dělal celý život, jen jsem občas v některých životních situacích musel odskočit k jinému oboru, ale vždy jsem se vrátil zpět ke svojí profesi, protože to je to, co mě celoživotně baví a naplňuje.

Jako lektor barberingu mám dlouholetou praxi. Každý měsíc projde mými kurzy cca 15 lidí. V minulém období jsem úspěšně vyškolil cca 150 nově začínajících barberů.

Miluji svojí práci.

Pedro

Dovolte, abych se vám představil.

Jsem Pedro, barber a syn majitele. Je mi 34 let a mluvím česky, anglicky a španělsky.

Znáte to přísloví „ profese se dědí z otce na syna“? Ano, i já jsem nejspíš zdědil talent po svém otci.

Už jako malý kluk si pamatuji, že mě vždy stříhal jen můj otec. Jasné,,,

Jako každý malý dítě jsem tu činnost moc neměl rád, ale postupem času, když jsem dospíval a pozoroval mého otce, jak se jeho práce stala jeho posláním, i já jsem chtěl cítit stejný pocit, když klient projeví vděk a spokojenost a to je to, co mě na práci barbera naplňuje.

Barberingu se věnuji již několik let. Tato profese se i pro mě stala životním stylem a to nejlepší na tom je, že se denně potkávám s lidmi, se kterými jsem si vytvořil přátelské pouto a kterým s radostí vytvořím ten nejlepší střih a skvělou úpravu vousů.

„Jednou zkusíš a už nikdy nebudeš chtít žádný jiný kompromis“

Láďa

Dovolte, abych se vám představil.

Jsem Láďa barber, synovec majitele. Je mi 30 let a mluvím česky a anglicky.

Práce barbera mě baví a jsem rád, že jsem součástí rodinného podniku.

Vím, že „ jen ten, kdo se odváží jít dál než ostatní, se dozví, jak daleko může doopravdy dojít.

Mišo

Dovolte mi, abych se vám představil.
Jsem Mišo, pocházím ze Slovenska a jsem součástí holičů De luxe Barber. Mluvím česky, slovensky i anglicky, záleží mi na tom aby každý střih byl do detailu propracovaný.

Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.

+420 775 202 072

Adresa Barber De luxe

Zborovská 16, Praha 5

Otevírací doba

pondělí – pátek

9:00 – 20:00

Přijímáme platby převodem na účet i mobilním telefonem pomocí QR kódu.